Grožio terapijos centras

                         HISTOMER

Lightening linija

 

 

ŠVIESINAMOJI LINIJA – skirta odai, kuriai būdingi pigmentacijos sutrikimai, netolygi veido spalva bei dėmės, taip pat papilkėjusiai, streso ir miesto teršalų nualintai odai. Stabdo pigmentinių dėmių atsiradimą: ne tik stabdo melanino sintezę melanocituose ir blokuoja melanino perdavimą keratinocitams, bet ir veikia į pačią pagrindinę odos problemų priežastį – aktyvuoja giliųjų odos sluoksnių ląstelių oksigenaciją. Regeneruoja odą, skatina taisyklingą eksfoliaciją, mažina raukšles, giliai drėkina ir apsaugo odą nuo saulės spindulių.

Sudėtis (atnaujinta 2009m.):

KAMIENINĖS LĄSTELĖS – šalina hiperpigmentacijos priežastį                                                                                    

 • Ąžuolo, akacijos ir lelijos kamieninės ląstelės - veikia į dermą 

Pigmentinių dėmių dažniausiai atsiranda dėl funkcinių pakitimų ląstelėje , kai sutrinka ląstelės kvėpavimo mechanizmas ir sumažėja ląstelės gyvybingumas. Kamieninės ląstelės veikia į mitochondrijas, gaminančias energiją visoms reakcijoms ląstelėje- taip  užtikrina  odos atsinaujinimą, ilgesnį ląstelių gyvybingumą ir didesnį atsparumą senėjimo procesams bei žalingiems aplinkos veiksniams. Baltosios lelijos kamieninės ląstelės turi itin stiprų, odą skaistinantį poveikį.

ŠVIESINANČIOS  MEDŽIAGOS - stabdo pigmentinių dėmių formavimąsi                                                                   

 • Saldymedžio ekstraktas ir Aspergillus fermentai (jų sudėtyje kojinė rūgštis) - veikia į epidermį

Slopina melanino sintezę. Melanocitai pagamina mažiau pigmento melanino- mažėja tikimybė atsirasti pigmentinėms dėmėms odoje.

 • 1-metilhydantoin-2-imidas ir Niacinamidas (vit.B3) - veikia į epidermį

Blokuoja melanino transportavimą. Melanocitai nebegali transportuoti pagaminto melanino keratinocitams - mažėja tikimybė atsirasti pigmentinėms dėmėms odoje.    

ODĄ ATNAUJINANČIOS MEDŽIAGOS - užtikrina taisyklingą eksfoliaciją                                                                    

 • Gliukonolaktonas                                                                                                                

Skatina odos atsinaujinimą. Galingas antioksidacinis poveikis. Pagreitina pokyčius odoje ir padeda greičiau sulaukti teigiamų rezultatų tiek pigmentacijos, tiek raukšlių aspektu.

 • Baltojo gluosnio ekstraktas                                                                                       

Turtingas saliciline rūgštimi, todėl pagreitina ląstelių metabolizmą ir eksfoliaciniu procesus. Susiformuoja atsinaujinusi oda, kuriai nebūdingas sustorėjęs epidermis ir pigmentinės dėmės.

 • “Repair Complex CLR” kompleksas

Bifido fermentų kompleksas pasižymi stipriu regeneruojančiu poveikiu odai. Atstato odos pažeidimus, kuriuos įtakoja senėjimas bei žalingi aplinkos veiksniai.

AKTYVIEJI KOMPONENTAI - drėkina, lygina ir apsaugo odą                                                                                   

 • Natrio hialuronatas – drėkina ir lygina epidermį
 • Acetilgliukozaminas - užtikrina ypatingai gilų ir ilgalaikį odos drėkinimą – veikia dermą
 • Biotinas – vitaminas H svarbus sveikos odos palaikymui
 • Kreatinas – odos gyvybingumui svarbi aminorūgštis
 • Retinolis- mažina raušles, padeda odai atsinaujinti
 • Vitaminas E – antioksidantas, lėtinantis odos senėjimą
 • Vitaminas C – blokuoja fermentą tirozinazę- šviesina odą, aktyvina fibroblastus- mažina raukšles

Saulės filtrai – apsaugo odą nuo UVA /UVB – apsaugo nuo pigmentacijos.


PRODUKTAI INDIVIDUALIAM NAUDOJIMUI

LIGHTENING CLEANSING MILK / Šviesinamasis valomasis pienelis

Nuplaunamas pienelis skirtas nuvalyti odos nešvarumus bei makiažą. Rekomenduojamas hiperpigmentuotai, papilkėjusiai odai. Kamieninės ląstelės atstato aktyvų deguonies pasisavinimą dermos ląstelėse. Bifido kompleksas regeneruoja odą ir mažina jos pažeidimus. Baltosios lelijos ir gluosnio ekstraktai stabdo pigmentinių dėmių formavimąsi ir skatina gražesnės odos atsinaujinimą. Vitaminas C skaistina odą ir mažina raukšles. Naudoti: įmasažuoti į drėgną odą ir nuplauti vandeniu. Kodas: HISLV2N

200 ml. 

 

LIGHTENING REFINING LOTION / Šviesinamasis tonikas

Tonikas skirtas odai, kuriai trūksta skaistumo ir spalvos tolygumo. Kamieninės ląstelės stabdo odos senėjimą, mažina raukšles ir pigmentacijos sutrikimus. Saldymedžio ekstraktas ir Aspergillus fermentai slopina melanino sintezę. 1-metilhydantoin-2-imidas blokuoja melanino transportavimą į odos paviršių. Kreatinas ir betainas regeneruoja ir drėkina odą. Tonikas stabilizuoja odos pH ir mažina pigmentines dėmes. Naudoti: nuvalyti odą toniku suvilgytais vatos tamponėliais. Kodas: HISLV5N

200 ml. 

  

LIGHTENING DAY CREAM / Šviesinamasis dieninis kremas

Kremas skirtas hiperpigmentuotai, netekusiai skaistumo bei gyvybingumo odai. Kamieninės ląstelės stabdo odos senėjimą, mažina raukšles ir pigmentacijos sutrikimus. Saldymedžio ekstraktas ir Aspergillus fermentai slopina melanino sintezę. 1-metilhydantoin-2-imidas  ir niacinamidas blokuoja melanino transportavimą į odos paviršių. Hialurono rūgštis drėkina epidermį, o acetilgliukozaminas užtikrina hialurono rūgšties sintezę dermoje, lygina, stangrina odą. Vit.C skaistina odą ir mažina raukšles. Vit. E lėtina senėjimą. Saulės filtrai apsaugo odą. Naudoti: tepti ryte, švariai nuvalius odą. Kodas:   HISLV3N

50 ml. 

 

LIGHTENING NIGHT CONCENTRATE / Šviesinamasis naktinis koncentratas

Koncentratas skirtas ypač aktyviai regeneracijai ir pigmentacijos sutrikimų korekcijai. Gliukonolaktonas pasižymi galingu antioksidaciniu poveikiu, pagreitina pokyčius odoje ir padeda greičiau sulaukti teigiamų rezultatų tiek pigmentacijos, tiek raukšlių aspektu. Kamieninės ląstelės stabdo odos senėjimą, mažina raukšles ir pigmentacijos sutrikimus. Saldymedžio ekstraktas ir Aspergillus fermentai slopina melanino sintezę. 1-metilhydantoin-2-imidas  ir niacinamidas blokuoja melanino transportavimą į odos paviršių. Hialurono rūgštis drėkina epidermį, o acetilgliukozaminas užtikrina hialurono rūgšties sintezę dermoje, lygina, stangrina odą. Bifido kompleksas regeneruoja odą ir mažina jos pažeidimus. Naudoti: tepti vakare, švariai nuvalius odą. Kodas: HISLV4N

30 ml.