Grožio terapijos centras

                         HISTOMER

Vitamin C linija

 

REGENERUOJANTI  VIT.C LINIJA - tai odos priežiūros priemonių linija, kuri stimuliuoja fibroblastus ir kolageno formavimąsi, atstato odos stangrumą ir elastingumą, skaistina odą, šviesina pigmentines dėmes bei veido raudonį, stiprina kapiliarus ir odos imuninę sistemą.

SUDĖTIS:

KAMIENINĖS LĄSTELĖS - lėtina VIDINĮ senėjimą    

  • Ąžuolo, akacijos, buko kamieninės ląstelės lėtina genetiškai nulemtą senėjimą. Veikia į ląstelės mitochondrijas, gaminančias energiją visoms reakcijoms ląstelėje- taip  užtikrina  odos atsinaujinimą ir ilgesnį ląstelių gyvybingumą. Su vitaminu C veikia sinergistiškai- stiprina vienas kito poveikį.

GRYNAS VITAMINAS C - ypač intensyvus poveikis odai                                                           

Tai askorbo rūgšties forma,kuri miltelių pavidalu patalpinta į specialią kapsulę. Suberiama į kamieninių ląstelių tirpalą tik prieš pat naudojimą – taip išgaunamas ypač didelis aktyvumas. Vitamino C poveikis:

  • Stimuliuoja deguonies pasisavinimą ir gyvybines reakcijas odoje
  • Neutralizuoja žalingą laisvųjų radikalų bei saulės poveikį
  • Stimuliuoja fibroblastus ir kolageno formavimąsi
  • Šviesina pigmentines dėmes bei veido raudonį
  • Stiprina kapiliarus ir odos imuninę sistemą
  • Užkerta kelią odos senėjimui ir uždegimams 

STABILIZUOTAS VITAMINAS C - išlieka veiksmingas kosmetinėse priemonėse                   

Natrio fosfato druskos forma išlaiko didelį aktyvumą net ir tose kosmetinėse priemonėse, kuriose yra vandens. Tik patepus ant odos molekulė skyla į gryną vitaminą C.

“C BIO-BOOSTER” KOMPLEKSAS - sustiprina vitamino C poveikį net 80%                           

“C Bio-booster” kompleksas - tai augalinis kompleksas, kurį sudaro vynuogių kauliukų, uolaskėlės, šilkmedžio ir kalpokės ekstraktai.

AKTYVIEJI KOMPONENTAI - lėtina IŠORINĮ senėjimą                                                               

  • Hialurono rūgštis – drėkina odą, mažina raukšles.
  • Vitaminas E  - neutralizuoja žalingą laisvųjų radikalų poveikį, lėtina senėjimą
  • Bisabololis - ramina odą

Saulės filtrai - apsaugo odą nuo UVA ir UVB      


PRODUKTAI INDIVIDUALIAM NAUDOJIMUI                                                                                                                           

C serum complex / Vitamino C ir kamieninių ląstelių serumas. Šis plataus poveikio spektro produktas rekomenduojamas, kai norima stimuliuoti naujų kolageno skaidulų ir fibroblastų formavimąsi, sustiprinti odos imuninę sistemą, pašviesinti pigmentines dėmes bei veido raudonį, sustiprinti kapiliarus,nuraminti odą. Sudėtyje yra ąžuolo ir buko kamieninės ląstelės, stabilizuotas vit.C, “C Bio-booster” kompleksas, bisabololis, saulės filtrai. Naudoti: tepti ant nuvalytos odos ryte ir/ar vakare.

30 ml., 

 

C action cream / Vitamino C drėkinamasis kremas .Šis švelnus,kamieninėmis ląstelėmis praturtintas kremas, stimuliuoja fibroblastus ir kolageno formavimąsi, atstato odos stangrumą ir elastingumą, skaistina odą, šviesina dėmeles, stiprina kapiliarus. Natrio hialuronatas giliai drėkina odą. Sudėtyje:ąžuolo,buko,akacijos kamieninės ląstelės, stabilizuotas vit.C, “C Bio-booster” kompleksas,vit. E, natrio hialuronatas, saulės filtrai. Naudoti: tepti ant nuvalytos odos.

50 ml

 

Histomer C / Grynas vitaminas C intensyviai terapijai. Ypač stipriai stimuliuoja kolageno sintezę, mažina raukšles, blukina dėmes ir raudonį, stiprina kapiliarus, atstato odą po saulės ir laisvųjų radikalų pažeidimų. Naudoti: nuvalius veidą ir kaklą, padengti odą vienąkart dienoje, geriausiai vakare. Prieš naudojimą gryno vit.C milteliai turi būti suberti į ampulę su ąžuolo ir buko kamieninėmis ląstelėmis bei “C Bio-booster” kompleksu, aktyvuojančiu vit.C veikimą. Aktyvuota ampulė turi būti suvartota per 6 dienas. 

6,6 mlx6,