Grožio terapijos centras

                         HISTOMER

Vitamin C Profesional

 

 

REGENERUOJANTI VIT.C LINIJA - tai odos priežiūros priemonių linija, kuri stimuliuoja fibroblastus ir kolageno formavimąsi, atstato odos stangrumą ir elastingumą, skaistina odą, šviesina pigmentines dėmes bei veido raudonį, stiprina kapiliarus ir odos imuninę sistemą.

 

 

SUDĖTIS:

KAMIENINĖS LĄSTELĖS - lėtina VIDINĮ senėjimą                                              

  • Ąžuolo, akacijos, buko kamieninės ląstelės lėtina genetiškai nulemtą senėjimą. Veikia į ląstelės mitochondrijas, gaminančias energiją visoms reakcijoms ląstelėje- taip užtikrina odos atsinau- jinimą ir ilgesnį ląstelių gyvybingumą. Su vitaminu C veikia sinergistiškai- stiprina vienas kito poveikį.

GRYNAS VITAMINAS C - ypač intensyvus poveikis odai                                      

Tai askorbo rūgšties forma,kuri miltelių pavidalu patalpinta į specialią kapsulę. Suberiama į kamieninių ląstelių tirpalą tik prieš pat naudojimą – taip išgaunamas ypač didelis aktyvumas. Vitamino C poveikis:

  • Stimuliuoja deguonies pasisavinimą ir gyvybines reakcijas odoje
  • Neutralizuoja žalingą laisvųjų radikalų bei saulės poveikį
  • Stimuliuoja fibroblastus ir kolageno formavimąsi
  • Šviesina pigmentines dėmes bei veido raudonį
  • Stiprina kapiliarus ir odos imuninę sistemą
  • Užkerta kelią odos senėjimui ir uždegimams

STABILIZUOTAS VITAMINAS C - išlieka veiksmingas kosmetinėse priemonėse

Natrio fosfato druskos forma išlaiko didelį aktyvumą net ir tose kosmetinėse priemonėse, kuriose yra vandens. Tik patepus ant odos molekulė skyla į gryną vitaminą C.

“C BIO-BOOSTER” KOMPLEKSAS - sustiprina vitamino C poveikį net 80%         

“C Bio-booster” kompleksas - tai augalinis kompleksas, kurį sudaro vynuogių kauliukų, uolaskėlės, šilkmedžio ir kalpokės ekstraktai.

AKTYVIEJI KOMPONENTAI - lėtina IŠORINĮ senėjimą                                             

  • Hialurono rūgštis – drėkina odą, mažina raukšles.
  • Vitaminas E - neutralizuoja žalingą laisvųjų radikalų poveikį, lėtina senėjimą
  • Bisabololis - ramina odą

Saulės filtrai - apsaugo odą nuo UVA ir UVB


PRODUKTAI PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI

HISTOMER C - Grynas vitaminas C intensyviai terapijai.

Ypač stipriai stimuliuoja kolageno sintezę, mažina raukšles, blukina dėmes ir raudonį, stiprina kapiliarus, atstato odą po saulės ir laisvųjų radikalų pažeidimų. Naudoti: nuvalius veidą ir kaklą, padengti odą vienąkart dienoje, geriausiai vakare. Kodas: HISCV2/A

Paruošimas Prieš naudojimą gryno vit.C milteliai turi būti suberti į ampulę su ąžuolo ir buko kamieninėmis ląstelėmis bei “C Bio-booster” kompleksu, aktyvuojančiu vit.C veikimą. Aktyvuota ampulė turi būti suvartota per 6 dienas.

6,6 ml.

 

LIGHTENING MASK WITH VIT.C - Skaistinamoji-raminamoji kaukė su vit.C.

Stabilizuotas vit.C stimuliuoja kolageno sintezę, mažina raukšles, blukina dėmes ir raudonį, stiprina kapiliarus, atstato odą po saulės ir laisvųjų radikalų pažeidimų. Šlamučio ekstraktas ramina, mažina odos uždegimą ir raudonį. Saldymedžio šaknies ekstraktas reguliuoja melanino gamybą ir mažina odos pigmentaciją. Gluosnio žievės ekstraktas, turtingas salicilo rūgšties, aktyvina ląstelių metabolizmą ir naujos odos formavimąsi. Naudoti:sumaišyti miltelius su 80ml vandens ir tuoj pat padengti veidą, palikti veikti 15-20min. Kodas: HISCP4

30 g.

 

C FACIAL EMULSION - Veido emulsija su vit.C

Kremas skirtas kosmetologinių procedūrų užbaigimui ir masažui atlikti. Padeda atsistatyti nualintai, pavargusiai odai, skaistina jos spalvą, mažina uždegiminius procesus. Aktyvina kolageno gamybą, lėtina senėjimą. Drėkina ir ramina odą. Sudėtyje: kamieninės ląstelės, stabilizuotas vitaminas C , mėlynių ekstraktas, bisabololis, arbatmedžio ekstraktas. Naudoti: švelniai įmasažuoti į odą. Kodas: HISCP5

200 ml.