Grožio terapijos centras

                         HISTOMER

Histomer kūno stangrinimo procedūros

Produktų sudėties pagrindas - augalinės kilmės meristeminės ląstelės HISTOMER CELLS, atrastos Šveicarijos laboratorijoje ilgų mokslinių tyrinėjimų metu.

HISTOMERIC ląstelės savo sudėtyje turi galingą revitalizuojantį faktorių, vadinamą Polikvinoidu-F. HISTOMER CELLS ekstrakto veikimas, pagrįstas poveikiu į vidinius ląstelių organoidus, gaminančius energiją kvėpavimo proceso metu- mitochondrijas. Kadangi odos ląstelėse yra labai daug mitochondrijų, HISTOMERIC ląstelių ekstraktas yra labai veiksmingas, aktyvuojant kvėpavimo ir energijos gamybos procesus odoje sustiprėja odos apsauginės funkcijos, sumažėja transepiderminis drėgmės praradimas, oda sugeba geriau atsinaujinti, kovoti su audinių stangrumo praradimu ir smukimu žemyn, bei raukšlių formavimusi, oda yra giliai drėkinama, aprūpinama maitinamosiomis medžiagomis ir atjauninama.

 

 

 

1. Ultra body-Super kūnas-linijos produktai pasižymi stipriu liekninančiu, stangrinančiu, anticeliulitiniu poveikiu kūno audiniams, nes sudėtyje esančios veikliosios medžiagos:

 • Aktyvina limfos tėkmę ir toksinų pašalinimą iš audinių
 • Spartina riebalinio audinio ląstelių metabolizmą ir deguonies sunaudojimą
 • Sustiprina naujų kolageno skaidulų formavimąsi dermoje

 

STANGRINANTI – ANTICELIULITINĖ PROCEDŪRA

BODY SCRUB gelinis šveitiklis,

ULTRA CONCENTRATE. Naudojamas odos stangrumo atstatymui bei strijų gydymui.Pašalina patinimus bei toksinus, gerina limfos cirkuliaciją, skatina kolageno bei elastino skaidulų formavimąsi. Pasižymi šaldančiu poveikiu. Sudėtyje: kamieninės ląstelės, kofeinas, ATP, lipazė, žalieji jūriniai dumbliai, kaštonų, eukaliptų, gudobelės, pelžiedės, kukurūzų purkų ekstraktai.

ULTRA MUD – purvo kaukė su kamieninėmis ląstelėmis ir mineralinėmis medžiagomis, suteikianti limfodrenažinį, liekninamąjį efektą ,suaktyvina kolageno skaidulų formavimąsi. Sudėtyje: kamieninės ląstelės, rudieji laminarijų dumbliai, žalieji jūriniai dumbliai, kaštonų, citrinų, rozmarinų, gvazdikėlių, gudobelės, mirtenių ekstraktai, kofeinas.

LINFADYN ULTRA – kremas, ypač stipriai aktyvuojantis limfos cirkuliaciją ir jungiamojo audinio skaidulų formavimąsi.Panaikina visų odos defektų atsiradimo priežastį, todėl yra efektyvus gydant celiulitą, strijas, glembančią odą bei riebalų sankaupas. Sudėtyje: kamieninės ląstelės, gliukozaminas, chondroitinas, gliukanai, augaliniai ekstraktai.

Rekomenduojamas procedūrų kursas -1-2 kartus savaitėje.

 

 

2. GEO THALASSO THERAPY procedūra

Šios procedūros tikslas gydyti ne tik fizinį žmogaus kūną, bet paveikti žmogų kaip visumą, atstatyti teisingą energijų balansą, sugrąžinant prigimtinę gyvybinę energiją.

Turtingo galingų veikliųjų medžiagų ir energijų komplekso dėka kovojama su organiniais ir funkciniais sutrikimais, organizmo netobulumais ir trūkumais, jį apėmusiais uždegiminiais procesais.

GEO-THERAPY (išgaunama iš žemės):

 • Kamieninės ląstelės - iš mikroskopinių organizmų, kurie klestėjo priešistorinės geologinės eros laikais.
 • Geoterminiai vulkaniniai mineralai - susiformavę prieš bilijonus metų, ir dabar išgaunami tik povandeninių vulkanų vietose.
 • Fosilinių organizmų ekstraktas - išgaunamas iš suakmenėjusių priešistorinių organizmų tik labai giliuose žemės kloduose.

THALASSO-THERAPY (išgaunama iš jūros):

 • Jūros dumblių ekstraktai
 • Jūrinės prigimties mineralinės medžiagos
 • Oligoelementai (cinkas, varis, geležis, magnis, manganas)

PROCEDŪROS NAUDA

 • Pagerina energijos tėkmę žmogaus kūne ir jo bendrą savijautą.
 • Skatina riebalinio audinio masės virtimą raumenine mase.
 • Padidina audinių tonusą ir elastingumą.
 • Stabdo celiulito formavimąsi ir mažina jo požymius.
 • Gerina lieknėjimo dietų rezultatus ir padeda išvengti nepageidaujamo jų efekto - odos suglebimo ir smukimo žemyn.

Mineralinis odos šveitimas, eteriniai aliejai, purvo ir dumblių kaukė,  aksominis masažinis kremas Jūsų odą padarys minkštą ir lygią. Naudojami skirtingi eteriniai aliejai, ar jų sinerginis veikimas ,kaukės mišinio skirtumai lemia skirtingą procedūros rezultatą.

3. GEO THERMAL BODY PLUS – BANDAGES - Geoterminiai stangrinantys tvarsčiai

 

 

 Ypač stipraus stangrinančio ir liekninančio poveikio, prisotinti tvarsčiai kūno įvyniojimams.

Tvarsčiai pasižymi ir tankiu audimu, ir elastingumu. Yra 15,5 cm pločio ir net 18m ilgio! Prisotinto tirpalo sudėtis įspūdinga. Šia procedūra galima puikiai atlikti organizmo detoksikaciją, limfodrenažą ir kartu įmaitinti odą tiesiog įspūdingos vertės ingredientais, kurie pasirūpins odos stangrumo, elastingumo, drėgmės atstatymu. Procedūra gali būti derinama su Geo thalasso procedūra arba kaip atskira procedūra.

 

4. GYDOMOJI ODĄ STANGRINANTI PROCEDŪRA

 

 

Inovacija kūno odos priežiūroje!

Produktų sudėtis yra praturtinta ne tik dešimtimi pačių svarbiausių vitaminų odai, bet ir kalciu! Iki šiol kalcis buvo naudojamas tik veido odos kremuose. „HISTOMER“ pirmieji pasaulyje pasitelkė kalcio galias, norėdami užkirsti kelią ir kūno odos amžiniams pakitimams. „HISTOMER“ panaudojo dvi veikliausias kalcio formas - metioninatą ir pantotenatą - ir visus svarbiausius odai vitaminus (A-E-C-B1-B2-B5-B6-F-H-PP) gydomajai kūno odos priežiūros linijai sukurti. Priemonių gamybai naudojami natūralūs, nesintetiniai vitaminai iš daugybės augalinių ekstraktų.

 Indikacijos:

 • Po svorio netekimo, laikantis nepilnavertės dietos;
 • Po ilgalaikio antibiotikų ir kontraceptikų vartojimo;
 • Celiulitas + suglebusi oda.

Kalcis ir vitaminai dalyvauja kiekvienoje odos ląstelėje vykstančioje reakcijoje. Aprūpinus odą šiomis medžiagomis, sureguliuojama taisyklinga keratinizacija, suaktyvinami fibroblastai, kraujo bei limfos apytaka, skatinama lipolizė, stiprinamos kraujagyslės. To pasekoje matomi geri rezultatai net ir pažengusios stadijos celiulito bei suglebusios odos gydyme.

Kalcis atlieka signalo pernešėjo funkciją, todėl su amžiumi mažėjant kalcio kiekiui odos ląstelėse, oda negauna visų teisingų signalų, kaip ji turėtų funkcionuoti. Dėl nepakankamai efektyvios reguliacijos atsiranda įvairūs struktūriniai bei funkciniai odos defektai. Kalcis atlieka šias funkcijas:

Vitamy linijos produktai  odos valymas ,bi -fazis koncentratas, gelinė kaukė ir ypač aktyvus Vitamy kremas–labai efektyviai pagelbės net pažengusios stadijos celiulito gydyme ...

Visas procedūras galima derinti tarpusavyje ir atlikti procedūrų kursą.

Puikus derinys su aparatinėmis KŪNO procedūromis.