Grožio terapijos centras

                         HISTOMER

Xanthy linija

KŪNO LINIJAS MODELIUOJANTI LINIJA - šios linijos produktai pasižymi kūną modeliuojančiu poveikiu. Naikina celiulito požymius ir riebalines sankaupas, sukeldami panašų į kavitaciją efektą. Putlina, stangrina ir pakelia tokias sritis kaip krūtinė ir sėdmenys, pasitelkdami naujausius atradimus iš Šveicarijos labaratorijos „HISTO-LAB“ ir veiksmingiausius ekstraktus iš ilgaamžio gamtos lobyno. Su „XANTHY“ oda tampa lygi, pašalinami jos defektai, o svarbiausia koreguojamos kūno proporcijos- vienos sritys lieknėja, kitos atgauna jaunatvišką putlumą ir standumą.

 

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS:

Svarbiausias Xanthy linijos komponentas- tai “Xanthy-Stem” kompleksas, kurį sudaro:

 1. Gardenijos ir ežiuolės kamieninės ląstelės- suaktyvina ląstelių kvėpavimą ir visus biologinius procesus jose
 2. Alkaloidai: teofilinas, kofeinas ir teobrominas- sukelia panašų į kavitaciją efektą- mobilizuoja vis didėjančias mikropūsleles riebalinėse ląstelėse ir skatina šių ląstelių sieneles plyšti- taip sunaikinant riebalines sankaupas ir išsiskiriant riebalams į limfą bei kraują.
 3. Gliukozamingliukanai - užtikrina aktyvią veikliųjų medžiagų pernašą bei audinių pakėlimą.

Šis kompleksas ypač efektyviai sprendžia celiulito, strijų, suglebimo bei riebalinių sankaupų problemas.

 • Išskirtinis komponentas “Voluform”- tai inovatyvi molekulė sukurta Šveicarijoje, kurios cheminis pavadinimas- palmitoil-izoleucinas. Ši medžiaga geba blokuoti adipocitų degradaciją ir nukreipti visas riebalines ląsteles progresyviuoju jų gyvavimo ciklo keliu. Taip padidinamas audinių apimtys nuo 0,6cm iki 2cm, ir krūtinė bei sėdmenys vėl gali žavėti jaunatvišku putlumu.
 • Natūralus fermentas Bromelainas restruktūrizuoja ir stiprina jungiamąjį audinį, suteikia priešuždegiminį bei toksinus šalinantį poveikį. Audiniai įgauna tvirtumo, stangrumo, o oda lygumo.
 • Sabalpalmių fitosteroliai atstato sutrikusią lipidų apykaitą ir apsaugo nuo audinių suglebimo. Aktyvina kraujotaką ir ramina uždegiminius procesus, ko pasekoje pagerėja audinių drenažinė bei detoksikacinė funkcijos.
 • AHA rūgštys ( glikolio, pieno ir citrinų rūgštys)- eksfoliuoja ir skatina odos regeneraciją bei atsinaujinimą.
 • Trokserutinas ir Escinas – stiprina ir apsaugo kapiliarus, bei užtikrina gerą limfodrenažą.
 • Sviestmedis drėkina ir maitina odą.
 • Raudonieji Chondrus crispus dumbliai- stangrina odą, švelnina odą, mažina bėrimus.
 • Azijinė centelė- stiprina jungiamojo audinio struktūrą ir stangrina odą.
 • Gudobelė – stiprina kraujagysles, gerina kraujotaką.
 • Kaštonas – spartina limfodrenažą, stiprina venas.
 • Pelžiedė – slopina uždegimus, stiprina kraujagysles bei kraujotaką.
 • Gebenė – pasižymi liekninamuoju ir anticeliulitiniu poveikiu.

PRODUKTAI INDIVIDUALIAM NAUDOJIMUI

 

XANTHY BUST CONCENTRATE - 75 ml.

Putlinantis-stangrinantis krūtinės koncentratas

Padidina audinių putlumą nuo 0,6cm iki 2cm, modeliuoja ir kelia krūtinės audinius. Atstato sutrikusią lipidų apykaitą ir grąžina krūtinei jaunatvišką išvaizdą. Drėkina, maitina ir giliai regeneruoja odą. Sudėtyje: “Voluform” ir “Xanthy-Stem” kompleksai, sabalpalmių fitosteroliai, sviestmedis. Naudoti: “aštuoniukių” formos judesiais įmasažuoti į švarią krūtinės odą kiekvieną vakarą bent 4 savaites. Kodas: HISXV1

 

    XANTHY TOTAL BODY STRATEGY  RINKINYS

 

 XANTHY PUSH UP CONCENTRATE - 75 ml.

Sėdmenis pakeliantis ir stangrinantis koncentratas

Blokuoja adipocitų degradaciją ir atstato sutrikusią lipidų apykaitą, taip grąžindamas jaunatvišką putlumą. Giliai regeneruoja, stangrina, modeliuoja ir pakelia sėdmenų audinius. Padeda išvengti audinių glebimo bei strijų atsiradimo.Sudėtyje: “Voluform” ir “Xanthy-Stem” kompleksai, sabalpalmių fitosteroliai, guaranos, azijinės centelės, gebenės, raudonųjų dumblių ekstraktai bei escinas. Naudoti: sukamaisiais judesiais įmasažuoti sėdmenis kiekvieną vakarą bent 4 savaites. KODAS HISXV2

XANTHY CELLULITE CONCENTRATE 250 ml.

Anticeliulitinis koncentratas

Išskirtinis “Xanthy-Stem” kamieninių ląstelių, alkaloidų ir gliukanų kompleksas sprendžia celiulito, strijų, suglebimo bei riebalinių sankaupų problemas. Guaranos, gebenės, pelžiedės ir azijinės centelės ekstraktai, Trokserutinas bei Escinas suteikia anticeliulitinį ir limfodrenažinį poveikį, stangrina odą bei stiprina kapiliarus. Sabalpalmių fitoseroliai atstato sutrikusią lipidų apykaitą ir apsaugo nuo audinių suglebimo. Sviestmedis drėkina ir maitina odą. Naudoti: švelniai įmasažuoti probleminėse kūno vietose.

Kodas: HISXV2