Grožio terapijos centras

                         HISTOMER

Vitamy linija

 

GYDOMOJI KŪNO ODOS PRIEŽIŪROS LINIJA

Inovacija kūno odos priežiūroje!
Produktų sudėtis yra praturtinta ne tik dešimtimi pačių svarbiausių vitaminų odai, bet ir kalciu! Iki šiol kalcis buvo naudojamas tik veido odos kremuose. „HISTOMER“ pirmieji pasaulyje pasitelkė kalcio galias, norėdami užkirsti kelią ir kūno odos amžiniams pakitimams. „HISTOMER“ panaudojo dvi veikliausias kalcio formas - metioninatą ir pantotenatą - ir visus svarbiausius odai vitaminus (A-E-C-B1-B2-B5-B6-F-H-PP) gydomajai kūno odos priežiūros linijai sukurti. Priemonių gamybai naudojami natūralūs, nesintetiniai vitaminai iš daugybės augalinių ekstraktų.

Ši linija skirta odos problemoms, atsirandančioms dėl amžiaus, kontracepcijos bei netaisyklingos mitybos, spręsti.

Kalcis ir vitaminai dalyvauja kiekvienoje odos ląstelėje vykstančioje reakcijoje. Aprūpinus odą šiomis medžiagomis, sureguliuojama taisyklinga keratinizacija, suaktyvinami fibroblastai, kraujo bei limfos apytaka, skatinama lipolizė, stiprinamos kraujagyslės. To pasekoje matomi geri rezultatai net ir pažengusios stadijos celiulito bei suglebusios odos gydyme.

 KODĖL REIKALINGAS KALCIS?                                                                                                                                 

Kalcis atlieka signalo pernešėjo funkciją, todėl su amžiumi mažėjant kalcio kiekiui odos ląstelėse, oda negauna visų teisingų signalų, kaip ji turėtų funkcionuoti. Dėl nepakankamai efektyvios reguliacijos atsiranda įvairūs struktūriniai bei funkciniai odos defektai. Kalcis atlieka šias funkcijas:

  • EPIDERMYJE: reguliuoja keratinizaciją ir užtikrina stipraus odos apsauginio sluoksnio formavimąsi

NAUDA: neplonėjanti, atspari žalingui aplinkos poveikiui ir transepiderminiui drėgmės praradimui, oda

  • DERMOJE: reguliuoja fibroblastų aktyvumą ir užtikrina kolageno bei elastino skaidulų formavimąsi

NAUDA: neglembanti, elastinga, stangri oda

  • HIPODERMOJE: reguliuoja kraujo ir limfos kapiliarų tonusą ir užtikrina gerą mikrocirkuliaciją

NAUDA: neleidžia formuotis skysčių sąstoviui, patinimams, celiulito požymiams

 KODĖL REIKALINGI VITAMINAI?                                                                                                                            

Išlaikyti teisingą kalcio balansą reikia labai daug energijos. Organizme energija sintezuojama ATP forma reakcijų grandinėje, vadinamoje Krebso ciklu. Kad šis procesas vyktų sklandžiai ir užtikrintų reikiamą energijos ATP kiekį, reikalingi vitaminai, kurie atlieka katalizatoriaus vaidmenį - aktyvina energiją gaminančias reakcijas.


PRODUKTAI INDIVIDUALIAM NAUDOJIMUI

VITAMY BODY CELLULITE / Intensyviai jauninantis kremas nuo celiulito. Kremo sudėtyje yra dvi veikliausios kalcio formos - metioninatas ir pantotenatas - bei natūralūs, nesintetiniai vitaminai (A-E-C-B6-PP-H), aminorūgštys, escinas, azijinės centelės, gebenės, kaštono, ryžių luobelių, arbatmedžio, gervuogių, mėlynių, paprikos, kavamedžio ekstraktai. Šių veikliųjų medžiagų dėka sureguliuojama taisyklinga keratinizacija, suaktyvinami fibroblastai, kraujo bei limfos apytaka, skatinama lipolizė, stiprinamos kraujagyslės. Sumažėja celiulitas bei kūno apimtys, oda taps stangresnė, pranyksta patinimai ir kojų sunkumas. Ypač patartina naudoti, besilaikančioms dietos, po gimdymo, menopauzės metu, ilgą laiką vartojančioms kontraceptikus ir antibiotikus. Naudoti: įmasažuoti kiekvieną vakarą į pažeistas odos sritis.

200 ml.,

 

VITAMY CRIOGEL / Šaldantis gelis tinstančioms, "sunkioms" kojoms. Gelio sudėtyje yra pantotenatu sustiprintas kalcis bei natūralūs, nesintetiniai vitaminai (E-C-B1-B6-PP), guaranos, gebenės, kaštono, gervuogių, mėlynių ekstraktai. Šių veikliųjų medžiagų dėka yra stiprinamos venos ir kapiliarai, suaktyvinama kraujo bei limfos apytaka, stangrinama oda, spartinama lipolizė. Dingsta kojų nuovargis, patinimai, sunkumo ir deginimo pojūčiai. Reguliariai naudojamas gelis yra puiki celiulito profilaktika. Naudoti: įmasažuoti į kojas, nuo apačios į viršų.

250 ml., 

 

VITAMY BODY PEELING / Regeneruojantis kūno šveitiklis. Šveitiklio sudėtyje yra dvi veikliausios kalcio formos - metioninatas ir pantotenatas - bei natūralūs, nesintetiniai vitaminai (A-E-C-B1-B5-B6-PP), 10% migdolų aliejaus. Silicio dalelės pašalina negyvas ląsteles, o vaisių rūgštys sustiprina eksfoliacinį efektą. Veikliųjų medžiagų dėka sureguliuojama taisyklinga keratinizacija, suaktyvinami fibroblastai, tai padeda susiformuoti naujai sveikesnei odai. Naudoti: šilto dušo metu, išmasažuokite odą ir nuplaukite vandeniu, 1-2 kartus per savaitę.

250 ml., 

 

VITAMY BODY LIFTING / Stangrinantis jauninantis kremas. Kremas skirtas odai, kuri dėl amžinių pakitimų praranda tonusą, plonėja ir glemba. Efektyviai lėtina odos senėjimą, restruktūrizuoja, storina epidermį, tvirtina jungiamąjį audinį, atstato odos stangrumą ir elastingumą. Kūnas įgauna patrauklesnę formą.  Sudėtyje yra dvi veikliausios kalcio formos – metioninatas ir pantotenatas, natūralūs, nesintetiniai vitaminai (E-B1-B5-B6-PP), aminorūgštys,ženčenio, azijinės centelės, ežiuolės, mėlynių bei gervuogių ekstraktai, sviestmedžio aliejus. Naudoti: įmasažuoti kiekvieną vakarą į pažeistas odos sritis. Kodas:  HVT09

200 ml.