Grožio terapijos centras

                         HISTOMER

Hisiris linija

 

GYDOMOJI JAUTRIOS ODOS LINIJA - tai išskirtinė odos priežiūros priemonių linija, kuri atstato apsauginį odos lipidinį sluoksnį ir kovoja su tokiomis odos problemomis kaip dehidratacija, priešlaikinis senėjimas, pigmentacija, veido raudonis, paakių ratilai bei patinimai.

SUDĖTIS:

KAMIENINĖS LĄSTELĖS - lėtina senėjimą                                           

Alyvos kamieninės ląstelės lėtina genetiškai nulemtą senėjimą. Veikia į ląstelės mitochondrijas, gaminančias energiją visoms reakcijoms ląstelėje- taip  užtikrina  odos atsinaujinimą ir ilgesnį ląstelių gyvybingumą. Alyvos produkuojamas Verbaskozidas turi nepaprastai stiprų priešuždegiminį poveikį.

PATENTUOTAS „BIO-MATRIX“ KOMPLEKSAS - atstato odos apsauginį sluoksnį                                                 

„BIO-MATRIX “ kompleksas sumažina transepiderminį drėgmės praradimą ir padidina odos atsparumą žalingiems aplinkos veiksniams. Odos apsauginį lipidinį sluoksnį galima prilyginti plytų sienai, kurioje plytų vaidmenį atlieka odos ląstelės korneocitai. „BIO-MATRIX“ kompleksas atlieka cemento funkciją- jis tvirtai suriša, sujungia korneocitus vieną su kitu ir taip suformuoja vientisą, nepralaidų apsauginį sluoksnį. „BIO-MATRIX“ komplekso sudėtis ir struktūra yra identiška natūralaus odos apsauginio lipidinio sluoksnio sudėčiai: Keramidai (40%) + Riebiosios rūgštys (25%) + Cholesterolis (25%) + Cholesterolio sulfatas (10%)

AMAZONĖS DŽIUNGLIŲ AUGALŲ EKSTRAKTAI - sustiprina odos imuninę sistemą                                              

Amazonės džiunglių augalų ekstraktai parinkti dėl stiprių, imuninę sistemą stimuliuojančių, savybių. Jautrioje odoje dėl nuolatinio dirginimo atsiranda uždegiminių reakcijų, kurias svarbu numalšinti. Tai padeda padaryti augalai, turintys labai stiprių gydomųjų savybių ir plačiai naudojami medicinoje:

 • Gauruotoji Unkarija (Uncaria tomentosa) - dar vadinama  „Katės nagu“, “Una de Gato”, “Vilca cora”.
 • Penkialapis Balamedis (Tabebubia impetiginosa)-dar vadinamas“ Lapačio“.
 • Brazilijos ženšenis (Pfaffia paniculata)-dar vadinamas „Suma“,“ Para todo“.
 • Paprastasis geismis (Ptychopetalus olacoides) - dar vadinamas „Muira-puama“.

AKTYVIEJI KOMPONENTAI - sprendžia jautrios odos problemas                                                                           

 • Fitosfingozinas - priklauso epidermio lipidams, kurie dalyvauja keratinizacijoje. Pasižymi priešuždegiminiu, antibakteriniu veikimu.
 • Ferulinė rūgštis - antioksidantas, stabilizuoja vit. C ir E, apsaugo nuo UVB.
 • Dipeptida i- užkerta kelią raukšlių formavimuisi
 • 1-metilhydantoin-2-imidas - reguliuoja melanino gamybą ir pigmentaciją
 • Natrio hialuronatas, sviestmedis, pantenolis - drėkina, maitina, ramina odą
 • Gliukanai - stimuliuoja odos imuninę sistemą ir atsparumą
 • Trokserutinas, pelžiedės ekstraktas - stiprina kapiliarus, mažina raudonį

ODOS JAUTRUMO PRIEŽASTYS, PASEKMĖS IR GYDYMO BŪDAI

Jautri oda vargina net 35% žmonių. Taigi net kas trečiam savo klientui Jūs galite efektyviai padėti, teisingai nustatydama šią odos būseną ir taikydama atitinkamus metodus bei priemones, skirtas apsauginiui odos sluoksniui atstatyti.

Pažeistas odos apsauginis lipidinis sluoksnis įtakoja:

 • Padidėjusį transepiderminį drėgmės praradimą (oda tampa dehidratuota, pradeda anksčiau senti)
 • Sumažėjusį atsparumą žalingiems aplinkos veiksniams (oda tampa paraudusi, dirgli, dėmėta)

Svarbu teisingai diagnozuoti odos problemų priežastį. Tada galima rasti tokį jų sprendimo būdą, kuris odos defektus panaikins negrįžtamai. Tačiau dauguma žmonių nežino savo odos problemų priežasties. Žmonės įvardija tik odos defektus, kurie atsiranda dėl pažeisto apsauginio sluoksnio. Tai yra:

 • Dehidratacija, odos sausumas
 • Priešlaikinio senėjimo požymiai (raukšlės, odos suglebimas, pigmentacija)
 • Veido raudonis
 • Pigmentinės dėmės
 • Paakių patinimai ir ratilai

Pažeista oda tampa jautri, atsiranda odos hiperaktyvumas. Ji jauriai reaguoja į įvairius dirgiklius: šilumą, šaltį, vandenį, kosmetiką ir kt. Ypač ši problema paūmėja po vasaros - dėl per didelio saulės vonių kiekio ir naudojimosi kondicionieriumi, arba  žiemą- kai dirgina šaltis, o patalpos intensyviai šildomos. Palyginus su normalia oda ,jautri oda yra ne tokia elastinga ,turi mažiau vandens, greičiau parausta. Klientai skundžiasi odos tempimu, paraudimais, pleiskanojimu. Tokiai odai nebepakanka paprastų drėkinamųjų priemonių, nes ji  per stipriai praranda drėgmę per epidermį. Be to, labai svarbu, kad kosmetikoje nebūtų dirginančių medžiagų - konservantų, kvapiklių, sunkiųjų metalų ir kt.

Pirmiausia, ką reikia daryti, susidūrus su tokia oda - tai atstatyti pažeistą odos apsauginį sluoksnį. Tai yra prisotinti epidermį medžiagomis, kurios sudaro natūralų odos apsauginį sluoksnį. Tokia sudėtimi pasižymi koncentratas „BIO-MATRIX“ iš gydomosios jautrios odos linijos „HISIRIS“.

 • Nuosekliai gydant odą šiuo koncentratu, oda taps atspari išoriniams dirgikliams ir transepiderminiui drėgmės praradimui.
 • Tik tuomet pavyks panaikinti jau esamus, įsisenėjusius odos defektus bei problemas.

Tam pasitelkiamos veido ir paakių kaukės bei skirtingų tipų kremai, kurių sudėtyje taip pat yra „BIO-MATRIX“ kompleksas, bei kitos svarbios veikliosios medžiagos.


PRODUKTAI INDIVIDUALIAM NAUDOJIMUI                                                                                                                                             

HISIRIS CLEANSING MILK / Hisiris valomasis pienelis . Skirtas jautrios ir probleminės odos valymui. Dėka BIO-MATRIX komplekso (keramidai +cholesterolis+riebiosios rūgštys) padeda atstatyti odos apsauginį-lipidinį sluoksnį. Sudėtyje: alyvos kamieninės ląstelės; imuninę sistemą veikiančių augalų- Unkarijos, Lapačio ir Brazilijos ženšenio-ekstraktai; fitosfingozinas, natrio hialuronatas, vit.E ir C. Nėra kvapiklių, nikelio, parabenų. Naudoti: ryte ir vakare nuvalyti odą pieneliu suvilgytu vatos tamponėliu, užbaigti Hisiris toniku.

200 ml., 

 

HISIRIS TONING LOTION / Hisiris tonikas. Skirtas jautrios ir probleminės odos atgaivinimui. Ši mikroemulsija dėka BIO-MATRIX komplekso(keramidai+cholesterolis+riebiosios rūgštys) padeda atstatyti odos apsauginį-lipidinį sluoksnį. Sudėtyje: alyvos kamieninės ląstelės; imuninę sistemą veikiančių augalų- Unkarijos, Lapačio ir Brazilijos ženšenio-ekstraktai, fitosfingozinas, natrio hialuronatas. Nėra kvapiklių, nikelio, parabenų. Naudoti: ryte ir vakare toniku suvilgyti vatos tamponėlį ir atgaivinti Hisiris pieneliu nuvalytą odą.

200 ml., 

 

HISIRIS DEEP HYDRATING / Hisiris giliai drėkinantis kremas. Skirtas odai su pažeistu apsauginiu-lipidiniu sluoksniu ir dėl to atsiradusiu jautrumu bei dehidratacija. Dėka BIO-MATRIX komplekso(keramidai +cholesterolis+riebiosios rūgštys) padeda atstatyti odos apsauginį-lipidinį sluoksnį. Dėka natrio hialuronato net labiausiai išsausėjusi oda efektyviai sudrėkinama. Sudėtyje: alyvos kamieninės ląstelės; imuninę sistemą veikiančių augalų- Unkarijos, Lapačio ir Brazilijos ženšenio-ekstraktai; fitosfingozinas, natrio hialuronatas, betainas, sviestmedis, pantenolis, vit.E ir C. Nėra kvapiklių, nikelio, parabenų. Naudoti: tepti ryte ir vakare ant Hisiris pieneliu bei toniku nuvalytos odos.

50 ml., 

 

HISIRIS AGE CORRECTOR / Hisiris kremas nuo senėjimo požymių . Skirtas odai su pažeistu apsauginiu-lipidiniu sluoksniu ir dėl to atsiradusiu jautrumu bei priešlaikinio senėjimo požymiais. Dėka BIO-MATRIX komplekso (keramidai+cholesterolis+riebiosios rūgštys) padeda atstatyti odos apsauginį-lipidinį sluoksnį. Mažina raukšles ir pigmentaciją, drėkina ir stangrina odos audinius. Sudėtyje: alyvos kamieninės ląstelės; imuninę sistemą veikiančių augalų- Unkarijos, Lapačio, Brazilijos ženšenio bei Muira puamos-ekstraktai; dipeptidai; fitosfingozinas; 1-metilhydantoin-2-imidas, natrio hialuronatas, betainas, sviestmedis, pantenolis, vit.E ir C, ferulinė rūgštis. Nėra kvapiklių, nikelio, parabenų. Naudoti: tepti ryte ir vakare ant Hisiris pieneliu bei toniku nuvalytos odos.

50 ml., 

 

HISIRIS REDNESS CORRECTOR / Hisiris kremas nuo raudonio. Skirtas odai su pažeistu apsauginiu-lipidiniu sluoksniu ir dėl to atsiradusiu jautrumu bei raudoniu. Dėka BIO-MATRIX komplekso(keramidai+cholesterolis+riebiosios rūgštys) padeda atstatyti odos apsauginį-lipidinį sluoksnį. Mažina kapiliarų išsiplėtimą, stiprina jų sieneles. Sudėtyje: alyvos kamieninės ląstelės; imuninę sistemą veikiančių augalų- Unkarijos ir Lapačio -ekstraktai; gliukanai; pelžiedės ekstraktas, trokserutinas, fitosfingozinas, natrio hialuronatas, betainas, sviestmedis, pantenolis, vit.E ir C, ferulinė rūgštis. Nėra kvapiklių, nikelio, parabenų. Naudoti: tepti ryte ir vakare ant Hisiris pieneliu bei toniku nuvalytos odos.

50 ml.,

 

HISIRIS RADIANCE PERFECTOR / Hisiris kremas nuo pigmentinių dėmių. Skirtas odai su pažeistu apsauginiu-lipidiniu sluoksniu ir dėl to atsiradusiu jautrumu bei pigmentinėmis dėmėmis. Dėka BIO-MATRIX komplekso (keramidai+cholesterolis+riebiosios rūgštys) padeda atstatyti odos apsauginį-lipidinį sluoksnį. Mažina pigmentaciją, drėkina ir stangrina odos audinius. Sudėtyje: alyvos kamieninės ląstelės; imuninę sistemą veikiančių augalų- Unkarijos, Lapačio, Brazilijos ženšenio -ekstraktai; stabilizuotas vit.C, fitosfingozinas; 1-metilhydantoin-2-imidas, cinamatas, natrio hialuronatas, betainas, sviestmedis, pantenolis, vit.E , ferulinė rūgštis. Nėra kvapiklių, nikelio, parabenų. Naudoti: tepti ryte ir vakare ant Hisiris pieneliu bei toniku nuvalytos odos.

50 ml., 

 

HISIRIS EYE CONTUOR / Hisiris paakių kremas . Skirtas paakių odai su pažeistu apsauginiu-lipidiniu sluoksniu ir dėl to atsiradusiu jautrumu bei raukšlėmis. Dėka BIO-MATRIX komplekso(keramidai+cholesterolis+riebiosios rūgštys) padeda atstatyti odos apsauginį-lipidinį sluoksnį. Mažina raukšles, patinimus ir pajuodusius ratilus. Sudėtyje: alyvos kamieninės ląstelės; imuninę sistemą veikiančių augalų- Unkarijos ir Lapačio -ekstraktai; gliukanai; dipeptidai; tetrapeptidai; fitosfingozinas, natrio hialuronatas, betainas, trokserutinas, hesperidinas, sviestmedis, avokadų aliejus, pantenolis, vit.E ir C, ferulinė rūgštis. Nėra kvapiklių, nikelio, parabenų. Naudoti: tepti ryte ir vakare ant Hisiris pieneliu bei toniku nuvalytos odos.

15 ml., 

 

HISIRIS BIO-CONCENTRATE / "Bio-Matrix Complex" koncentratas 2,5ml. Skirtas odai su pažeistu apsauginiu-lipidiniu sluoksniu ir dėl to atsiradusiu jautrumu bei tokiomis odos problemomis, kaip raudonis, dehidratacija, priešlaikinis senėjimas ir pigmentacija. Dėka BIO-MATRIX komplekso (keramidai+cholesterolis+riebiosios rūgštys) padeda atstatyti odos apsauginį-lipidinį sluoksnį. Sudėtyje: alyvos ir ąžuolo kamieninės ląstelės, betagliukanai, alijošiaus ekstraktas, fitosfingozinas. Naudoti: įmasažuoti ant nuvalytos odos.

2,5 ml.,