Grožio terapijos centras

                         HISTOMER

Strijų korekcija

 

Strijos – odos“ įplyšimai“, kurie gali būti įvairaus ilgio ir gylio. Naujai susiformavusios strijos - rausvos ar melsvos spalvos, laikui bėgant įgauna baltą atspalvį. Labai svarbu jų gylis. Odos pažeidimas gali būti epidermio, dermos ar hipodermos lygiu. Labiausiai pasiduos gydymui rausvos, epidermio lygiu susidariusios strijos - jas galima panaikinti. Sunkiau - jei jos gilios ir senos. Jungiamajame audinyje, kuris užpildo vidinius odos įtrūkimus, yra kraujagyslių, strijoms suteikiančių raudoną arba mėlyną spalvą. Bėgant laikui, kraujagyslės ištuštėja ir strijos pasidaro baltos. Strijos sudarytos iš jungiamojo audinio, kuriame nėra pigmento, todėl įdegus jos išlieka baltos ir tampa dar labiau pastebimos įdegusios odos fone.

Kada atsiranda strijų?

Nėštumo metu, paauglystėje, stipriai padidėjus kūno masei, taip pat sergant endokrininėmis ligomis. Strijų gali atsirasti ilgą laiką geriant ar vietiškai vartojant hormonus, steroidus. Veikiant hormonams, oda gali prarasti elastingumą, jos viršutiniai sluoksniai išplonėja ir galų gale padidėjus krūviui atsiranda vidinių plyšimų, kuriuos vėliau užpildo jungiamasis audinys. Strijų gali atsirasti ir dėl genetinių priežasčių.

Ar galima visiškai pašalinti strijas?

Labai svarbu kokias ir kiek jų turite, reikia konsultuotis su specialistais, kad rezultatas nenuviltų.

Be chirurginės operacijos, kurios metu pašalinama oda su strijomis, visiškai padaryti nepavyks....bet pagerinti galima!

Nusiminti neverta, po gydymo kurso strijos bus mažiau pastebimos - susiaurės ir sumažės jų plotas.

 

Ką daryti?

Masažai turi didelę paklausą tarp norinčių išsigelbėti nuo strijų, celiulito ir sustangrinti odą,

  • Vakuuminiu masažu - dideliu intensyvumu su labai mažais antgaliais, specialia technika. profesionaliai atliktas vakuuminis masažas labai naudingas – suaktyvinama kraujotaka ,atliekamas limfodrenažas, pagerėja audinių mityba, oda tampa elastingesnė, pranyksta patinimai, tampa mažiau pastebimi odos defektai .Kad būtų pasiekti akivaizdūs rezultatai, rekomenduojame  6 – 10 vakuuminio masažo procedūrų kursas.
  • Ultragarsu, naudojant gydomuosius koncentratus: rūgščių terapiją, fibrostimuliną, vit A konc. Sonoforezė - veiklių medžiagų įvedimas ultragarsu stimuliuoja odos atsinaujinimą, stangrumą, elastingumą.
  • Cheminiai Pilingai - Strijas galima išbalinti, padaryti mažiau pastebimas į pagalbą pasitelkus AHA rūgščių pilingą. Oda pasidaro lygi, švytinti, atjaunėja. Išsilygina strijų reljefas, susitraukia jų kraštai ir sutrumpėja skersmuo. Kartais pilingas kaitaliojamas su mezoterapija.
  • Mezoterapija - Pakankamai efektyvus ir populiarus strijų gydymo metodas yra mezoterapija. Procedūros esmė – specialaus preparato suleidimas į pakenktas zonas ,kuris stimuliuoja kraujotaką ir medžiagų apykaitos procesus ,sutvirtina struktūrinius odos baltymus (kolageną, elastiną), pašalina patinimus, pasižymi venas tonizuojančiu efektu. Taigi oda atgauna normalią struktūrą, pagerėja audinių medžiagų apykaita, o strijos išsilygina .
  • Mezoroler - Odos priežiūra su rutuliniu adatiniu voleliu yra naujausia patobulinta mezoterapija. Mezorolerio dėka aktyviau natūraliuoju būdu gaminas kolagenas ir elastinas. Ši mezoterapija yra naujas būdas, padedantis odai įsavinti gydomąsias priemones. Roleriu atliekami mikro dūriai odoje paskatina odos savaiminę regeneraciją-gaminamas kolagenas, elastinas. Toks gydymo būdas tinka randų gydymui, oda tampa elastingesnė, stangresnė.Mikroinjekcijomis skatinama ląstelių kaita, todėl stimuliuojama oda atgauna sveiką išvaizdą, spalvą. Įvedami veiklūs ingredientai sprendžia odos problemas. Pagerėjus mikrocirkuliacijai, pagreitėja odos atsistatymo procesai.
  • Įvyniojimai į dumblius ne tik padeda numesti svorio – jie drėkina odą ir aprūpina ją mineralinėmis medžiagomis. Odos tonusas padidėja, o strijos susitraukia. Vidutiniškai rekomenduojama 7 vakuuminio masažo ir 3-5 įvyniojimo į dumblius procedūrų.

Geriau išvengti negu gydyti

Patirtis rodo, kad efektyviau išvengti, nei kovoti su atsiradusiais įtrūkimais. Todėl:

  • Stenkitės, kad svoris būtų stabilus. Priaugus daug svorio (net jeigu paskui jį ir numesite), tikrai atsiras strijų.
  • Teisingai maitinkitės. Mažiau valgykite saldžių, miltinių ir daug angliavandenių turinčių patiekalų. Į racioną įtraukite daugiau baltymų, iš kurių sintezuojamas kolagenas ir elastinas, taip pat daržovių.
  • Protingai užsiimkite sportu. Krūvį reikia didinti palaipsniui, kad odos augimas atitiktų jos ištempimą.
  • Nenaudokite vaistų nepasitarę su gydytojais.
 

Nėštumo metu imkitės atsargumo priemonių. Nešiokite diržą, spec. pėdkelnės Profilaktikai puikiausiai tiks limfodrenažinis masažas, kontrastinis dušas, savimasažas su masažuokliu Reguliarus odos masažas turi ne vieną teigiamą savybę – padeda išvengti celiulito. Nuo trečio nėštumo mėnesio būtina naudoti specialias priemones: gelius, tepalus ar kremus. Priemonių nuo strijų sudėtyje yra reikalingų odai medžiagų ,jų poveikis skatina elastino ir kolageno sintezę. Naudodama tokias priemones, ga Gydymo kursas 10-15 procedūrų. Kaina priklauso nuo strijų ploto, nuo jų gylio.

Strijas gydyti patariama kuo anksčiau, tada sustabdomas jų plitimas ir gylis . Dažnai pirmos strijos atsiranda brendimo, nėštumo metuar laikantis lieknėjimo dietų. Šiuo ypatingu periodu jūsų organizmui reikia pagalbos. Rekomenduojame apsilankyti centre ir pasitarti su specialistais.

Profilaktika visada geriau nei gydymas