Grožio terapijos centras

                         HISTOMER

Hydrating Range linija

 

DRĖKINAMOJI LINIJA - tai odos priežiūros priemonių linija, kuri giliai ir efektyviai drėkina odą ir formuoja apsauginį lipidinį sluoksnį, kuris užkerta kelią transepiderminiui drėgmės praradimui.

SUDĖTIS (atnaujinta 2009m.):

KAMIENINĖS LĄSTELĖS – lėtina VIDINĮ senėjimą                                              

 • Ąžuolo, akacijos, buko kamieninės ląstelės lėtina genetiškai nulemtą senėjimą. Veikia į ląstelės mitochondrijas, gaminančias energiją visoms reakcijoms ląstelėje - taip  užtikrina  odos atsinaujinimą ir ilgesnį ląstelių gyvybingumą

DRĖKINAMOSIOS MEDŽIAGOS – atstato drėgmės kiekį odoje                         

 • Natrio hialuronatas - drėkina ir lygina epidermį
 • Sodium  PCA - natūralaus drėkinančio faktoriaus pagrindinis komponentas - drėkina epidermį
 • Acetilgliukozaminas - užtikrina ypatingai gilų ir ilgalaikį odos drėkinimą - veikia dermą

LIPIDINĖS MEDŽIAGOS – sustabdo transepiderminį drėgmės praradimą        

 • Keramidai I,III,VI - apsaugo nuo nepageidaujamo drėgmės praradimo per epidermį
 • Linoleninė rūgštis - su keramidais sudaro apsauginį sluoksnį, sulaikantį drėgmę odoje

AKTYVIEJI KOMPONENTAI – lėtina IŠORINĮ senėjimą                                       

 • Bifido fermentų kompleksas ir Betagliukanai - atstato ir sustiprina odos imuninę sistemą
 • Tilirosidas, retinolis, vitaminai E ir C - neutralizuoja žalingą laisvųjų radikalų poveikį
 • Sviestmedis, raudonasis palmių aliejus - maitina, drėkina odą
 • Pantenolis - ramina odą
 • Kreatinas - aminorūgštis, stimuliuojanti energijos gamybą
 • Saulės filtrai - apsaugo odą nuo UVA ir UVB

PRODUKTAI INDIVIDUALIAM NAUDOJIMUI

Hydrating cleansing milk / Drėkinamasis valomasis pienelis su tonizuojančiu efektu. Švelniai, bet efektyviai nuvalo odos riebalus, nešvarumus, makiažą. Praturtintas ąžuolo, buko ir akacijos kamieninėmis ląstelėmis, drėkinamuoju kompleksu, kreatino aminorūgštimi , vitaminais E ir C, pantenoliu. Naudoti: įmasažuoti drėgną odą, nuplauti vandeniu. Nebereikia naudoti toniko.

200 ml., 

 

Hydrating ideal nutrition / Drėkinamasis kremas sausai/ypač sausai/nualintai odai Greitai ir intensyviai atstato odos drėgmę, prisotina maitinančių komponentų bei vitaminų, pašalina odos nuovargį. Kamieninės ląstelės atstato pažeistas odos funkcijas ir sustiprina odos atsparumą žalingiems aplinkos veiksniams. Sudėtyje: Kamieninės ląstelėsąžuolo, buko ir afrikietiškos akacijos; Bifido fermentų kompleksas; Natrio hialuronatas; Keramidai I,III,VI; Linoleninė rūgštis; Retinolis; Vit.E ir C; Tilirosidas; Raudonasis palmių aliejus. Naudoti: Nuvalius odą, tepti ryte ir vakare.

50 ml., 

 

Hydrating deep action / Intensyvus drėkinantis kremas mišriai/riebiai odai . Kamieninės ląstelės iš ąžuolo, buko ir afrikietiškos akacijos suaktyvina odos ląstelių kvėpavimą ,detoksikaciją bei regeneraciją. Oda revitalizuojama, atsinaujina kolageno bei elastino skaidulos. Natrio hialuronatas ir acetilgliukozaminas užtikrina ypatingai gilų ir ilgalaikį odos drėkinimą. Keramidai I,III,VI odoje veikia kaip „cementas“ ir apsaugo nuo nepageidaujamo drėgmės praradimo per epidermį. Tilirosidas, retinolis, vitaminai E ir C neutralizuoja žalingą laisvųjų radikalų poveikį ir stabdo odos senėjimo procesus. Trys skirtingi saulės filtrai kokybiškai saugo odą nuo neigiamo UV spindulių poveikio. Kremas greitai susigeria, oda mažiau blizga, smulkios raukšlės ir išsiplėtusios poros tampa mažiau pastebimos. Naudoti: Nuvalius odą, tepti ryte ir vakare.

50 ml., 

 

Hydrating intensive serum / Intensyvus drėkinantis serumas . Ypatingai odos priežiūrai skirtas produktas, kurio sudėtyje yra ąžuolo, buko ir akacijos kamieninių ląstelių, Natrio hialuronato, Keramidų I,III,VI, Linoleninės rūgšties,Tilirosido, Vit.C. Serumas efektyviai prisotina odą drėgmės ir ją kruopščiai užrakina giliausiuose dermos sluoksniuose. Išlygina smulkias mimikos raukšles, padidina odos stangrumą ir gyvybingumą. Betagliukanai atstato ir sustiprina odos imuninę sistemą, kas daro odą sveikesnę ir atsparesnę. Naudoti: Nuvalius odą, įtapšnoti ryte ir vakare. Galima naudoti vieną arba prieš naudojamą kremą.

30 ml.,