Grožio terapijos centras

                         HISTOMER

HLS Anti-Age linija

BRANDŽIOS ODOS LINIJA - tai odos priežiūros priemonių linija, kuri skirta brandžiai odai nuo 40-50 metų (prasidėjus hormoniniams pokyčiams organizme). Stangrina odą, tvirtina veido ovalą, mažina raukšles, skaistina ir giliai drėkina odą. Padeda Langerhanso ląstelėms atstatyti savo funkciją - ginti bei saugoti sveiką odą, net esant menopauziniam hormonų trūkumui ir jo nulemtam odos senėjimui. Padidinamas kolageno skaidulų tankis, stabdoma odos pigmentacija, stiprinami odos kapiliarai.

SUDĖTIS:

KAMIENINĖS LĄSTELĖS - lėtina VIDINĮ senėjimą                                                                           

  • Ąžuolo, alyvos, buko kamieninės ląstelės lėtina genetiškai nulemtą senėjimą. Veikia į ląstelės mitochondrijas, gaminančias energiją visoms reakcijoms ląstelėje- taip  užtikrina  odos atsinaujinimą ir ilgesnį ląstelių gyvybingumą

PATENTUOTAS „HLS-BIO COMPLEX“ KOMPLEKSAS - lėtina HORMONINĮ senėjimą                    

„HLS-BIO COMPLEX“ kompleksas stimuliuoja odos Langerhanso ląsteles, kurios atlieka gynybinę funkciją- apsaugo nuo hormonų įtakojamo senėjimo ir nuo sendinančių aplinkos veiksnių. Padidėja fibroblastų ir riebalinių liaukų aktyvumas. Reguliuoja melanocitų veiklą – užkerta kelią hiperpigmentacijai. Tai užtikrina galinga 4 biologiškai aktyvių ingredientų sąveika:

  • Ektoinas - jį sintezuoja Egipto dykumose gyvenantys mikroorganizmai. Ektoinas palaiko ir puoselėja odos imunitetą, stiprina odos natūralią apsaugą ir atsinaujinimo mechanizmus.
  • Biostimulinas- yra išgaunamas iš Paprastojo kukurūzo ekstrakto, pasižymi stangrinančiu, tonizuojančiu ir giliai drėkinančiu poveikiu.
  • Jūrinio planktono ekstraktas - jame gausu mikroelementų, mineralinių druskų, proteinų ir kitų odai reikalingų medžiagų, puikiai reguliuoja odos ląstelių veiklą: sumažina įtampą joms pavargus, skatina jų veiklą joms nusilpus.
  • Rudieji jūros dumbliai Pelvetia Canaliculata naudojami dėl į jų sudėtį įeinančių mikroelementų, amino rūgščių, vitaminų, mineralų ir enzimų

AKTYVIEJI KOMPONENTAI - lėtina IŠORINĮ senėjimą                                                                           

  • 1-metilhydantoin-2-imidas ir fenilalaninas - reguliuoja pigmentaciją
  • Uolaskėlės, šilkmedžio ir kalpokės ekstraktai - šviesina pigmentines dėmes
  • Trokserutinas - stiprina kapiliarus
  • Vynuogių kauliukų ekstraktas, vit. E ir C - antioksidantai, lėtina senėjimą
  • Sviestmedis, avokadų aliejus - maitina, drėkina odą

Bisabololis - ramina odą


PRODUKTAI INDIVIDUALIAM NAUDOJIMUI

HLS CLEANSING MILK / HLS valomasis pienelis. Švelniai nuvalo makiažą ir nešvarumus, paruošia odą giliam aktyvių medžiagų įsisavinimui. Sudėtyje HLS BIO kompleksas, migdolų aliejus, Vit.E. Hidrolizuoti proteinai. Naudoti: ryte ir vakare pamasažuoti odą ir nuplauti vandeniu.

200 ml., 

 

HLS TONER / HLS tonikas. Labai švelnus. Puikiai atgaivina odą,stabilizuoja odos PH. Saugo odą nuo suglebimo, stiprina kraujagysles. Sudėtyje: HLS BIO kompleksas. Naudoti ryte ir vakare po pienelio prieš kremą.

200 ml., 

 

HLS COMFORT CREAM / Dieninis kremas nuo senėjimo .Skirtas brandžiai odai nuo 40-50metų. Kremas stangrina odą, tvirtina veido ovalą, mažina raukšles, skaistina ir giliai drėkina odą. HLS-BIO COMPLEX (ektoinas+biostimulinas+planktonas+rudieji dumbliai Pelvetia Canaliculata )stimuliuoja Langerhanso ląsteles - apsaugo nuo hormonų įtakojamo senėjimo ir nuo sendinančių aplinkos veiksnių. Ąžuolo, alyvos, buko kamieninės ląstelės lėtina genetiškai nulemtą senėjimą. 1-metilhydantoin-2-imidas ir fenilalaninas reguliuoja pigmentaciją, uolaskėlės, šilkmedžio ir kalpokės ekstraktai šviesina pigmentines dėmes. Taip pat sudėtyje yra vynuogių kauliukų ekstrakto, avokadų aliejaus, bisabololio, vit. E ir C, saulės filtrai. Naudoti: tepti ryte ant švariai nuvalytos odos.

50 ml., 

 

HLS SUPREMECREAM / Naktinis kremas nuo senėjimo . Skirtas brandžiai odai nuo 40-50metų. Kremas stangrina odą, tvirtina veido ovalą, mažina raukšles, skaistina ir giliai drėkina odą. HLS-BIO COMPLEX (ektoinas+biostimulinas+planktonas+rudieji dumbliai Pelvetia Canaliculata )stimuliuoja Langerhanso ląsteles - apsaugo nuo hormonų įtakojamo senėjimo ir nuo sendinančių aplinkos veiksnių. Ąžuolo, alyvos, buko kamieninės ląstelės lėtina genetiškai nulemtą senėjimą. 1-metilhydantoin-2-imidas ir fenilalaninas reguliuoja pigmentaciją, uolaskėlės, šilkmedžio ir kalpokės ekstraktai šviesina pigmentines dėmes. Taip pat sudėtyje yra vynuogių kauliukų ekstrakto, sviestmedžio, trokserutino, keramidų, bisabololio, vit. E ir C. Naudoti: tepti vakare ant švariai nuvalytos odos.

50 ml.,

 

HLS BIO-PERFORMER PLUS / HLS koncentratas, užpildantis raukšles. Skirtas ne tik lyginti raukšles ir ginti odą nuo hormonų įtakojamo senėjimo, bet ir momentaliai optiškai panaikinti esamas raukšles. Sudėtyje esančios mikrokapsulės iškart užpildo raukšles ir šios tampa nepastebimos. Veikliosios medžiagos- Ektoinas, biostimulinas, baltosios putonės ekstraktas, retinolis, avokadų aliejus, vit.E ir C.- stangrina odą, mažina raukšles, skaistina, drėkina ir maitina odą. Naudoti: tepti į raukšlės vidurį arba į odos plotus, kuriuose gausu raukšlių. Kodas:   HISHLSV05

15 ml.