Grožio terapijos centras

                         HISTOMER

Bemer terapija

BEMER 3000 - elektromagnetinio lauko terapija

 

Prietaisas skirtas elektromagnetinio lauko terapijai, pagamintas Šveicarijoje, sertifikuotas Europos Sąjungoje, 1999m. apdovanotas aukso medaliu Tarptautinėje išradimų parodoje Ženevoje. Apie elektromagnetinio lauko poveikį žmogaus sveikatai parašyta 360 mokslinių disertacijų, daugiau kaip 6000 publikacijų mokslo žurnaluose.

Prancūzijoje atlikta europinė studija su 3000 tiriamųjų. Simptomai išnyko 56-84% tiriamųjų; sulaukė pagerėjimo - 12-37 %;
jokio efekto nesulaukė - 2-17%.

Kadangi veikiama organizmo imuninė sistema bei kraujotaka, tai idealus būdas atgauti jėgas po:

 • sunkių išgyvenimų,
 • sportinių krūvių,
 • operacijų.

Mokslininkai nustatė, kad BEMER 3000 sistema sukelia audinių mikrocirkuliacijos pagerėjimą, imuninių reakcijų suaktyvėjimą, pagerėja audinių ir organų aprūpinimas deguonimi. Magnetinė energija gydymo tikslams naudojama jau nuo seniausių laikų. Gyvi organizmai, tame tarpe ir žmogus, naudoja Žemės magnetinį lauką ir sukuria savo elektromagnetinį lauką nervų ir raumenų akciniais potencialais, kurie iššaukia judesius. Su judėjimu susiję dauguma mūsų organizmą reguliuojančių mechanizmų.

Bendras judėjimo trūkumas yra viena pagrindinių lėtinių ligų skaičiaus augimo priežasčių. Dėl to magnetinė terapija labai pagerina lėtinėmis ligomis sergančių sveikatą. Bet neteisingas judėjimas lygiai toks kenksmingas, kaip ir judėjimo stoka. Per daug intensyvus judėjimas, pvz. aerobika,  profesionalus sportas iššaukia ūmų deguonies trūkumą ir veda prie organizmo padidinto rūgštingumo, kuris turi neigiamą poveikį ne tik grožiui, bet ir sveikatai.

Organizme atsiranda:

 • Deguonies trūkumas
 • Didėja organizmo terpės rūgštingumas
 • Mineralinių medžiagų trūkumas
 • Kraujagyslių užteršimas šlakais

ENERGIJOS TRŪKUMAS LASTELĖSE

Normaliam biologinės sistemos funkcionavimui reikalingas tam tikras vidinės elektromagnetinės energijos kiekis, kurios pusiausvyrą dažnai sutrikdo pervargimas, stresas, hipodinamija ir ligos. Organizmo bio-elektro-magnetiniai impulsai yra būtini visų organų veiklos koordinavimui, raumenų darbui, taip pat ir širdies, tai užrašoma elektrokardiografu, elektroencefalografu, elektomiografu.

Bemer 3000 veikia organizmo fiziologines funkcijas:                                                                

 • Intensyvina kraujotaką - gerina smegenų kraujotaką, reguliuoja kraujo spaudimą, periferinės, ypač kojų kraujotakos ligų gydymas.
 • Skatina kaulų ir audinių regeneraciją - osteoporozės, stuburo, sąnarių, traumų gydymas.
 • Padeda pašalinti nuodingas medžiagas - limfostazės, celiulito gydymui.
 • Stimuliuoja fermentinius procesus - teigiami pokyčiai virškinimo sistemai, cukriniam diabetui gydyti.
 • Mažina kraujo klampumą - mažėja trombozės rizika.
 • Stimuliuoja baltymų sintezę - imuniteto stiprinimas.
 • Gerina audinių aprūpinimą deguonimi - palengvina kvėpavimo sistemos ligų astmos priepuolius.

Bemer prietaisai sėkmingai taikomi ir Odontologijoje - malšina dantų skausmą, pagerina kaulinio audinio formavimąsi aplink dantų implantus, slopina gleivinės patinimą.

 Bemer šviesos terapija                                  

 Tai 660nm ilgio monochromatinė šviesa, kuri pasižymi antiuždegiminiu, gydomuoju poveikiu odos ligoms gydyti:

 • Jaunatviniams spuogams
 • Dermatitams
 • Negyjančioms žaizdoms
 • Nudegimams

Terapija pagerina miegą, mažina stresą, grąžina gyvenimo džiaugsmą klimakteriniu laikotarpiu, suteikdama daugiau energijos ir sveikatos kiekvienam, kuris ja naudojasi. Dėl daugiafunkcinio poveikio terapija šiuo aparatu tinka gydyti daugelį susirgimų vienu metu.Tai priklauso nuo to, kuri Bemer aparato programa parenkama gydymui. Parengtos gydymo metodikos taikomos skirtingai nuo susirgimo pobūdžio, žmogaus sveikatos būklės, procedūros tikslo, todėl reikia konsultuotis su centre dirbančiu mediku, kuris žino gydymo metodikas ir įvertins jūsų sveikatos būklę.

Procedūros trukmė  8-28 min., kursas nuo 2 sav. iki kelių mėnesių – individualiai. Po traumos užteks kelių procedūrų ir jūs nejausite skausmo. Dėl sąnarių artrozės ar insulto padarinių gydymas - bus žymiai ilgesnis. Terapija netinka pacientams, turintiems rimtų širdies ritmo sutrikimų, psichikos ligų atvejais, po organų transplantacijos.

Kaip išlikti sveikam civilizuotame pasaulyje?                                                                

Galima rinktis paprastą ir patogų, gydymą vaistais? Bet visi žinom, apie pašalinį, nepageidaujamą vaistų poveikį organizmui. Kai kuriais atvejais tai neišvengiama. Bemer terapija puikiai galima suderinti su bet kuria kita terapija ir gauti sinerginį poveikį. Padidėja ir pačių vaistų, vitaminų poveikio efektyvumas, nes šios medžiagos geriau patenka į ląsteles.
Gydytis ar palaikyti sveikatą Bemer terapijos pagalba - verta, nes ji saugi, efektyvi ir nežalinga sveikatai. Plačiau skaitykite bemer.lt tinklalapyje.

Vienos procedūra kaina - 35Lt,(10 eurų )gydymo kursui taikoma nuolaida .
Bemer procedūras galima  derininti su  ionizuoto deguonies terapija.